ZELNÝ TRH 10

A nudit se u nás nebudete!

Náš palác vám nabízí spoustu zajimavostí. Jak jste jistě zahlédli na naších stránkách, tak je to jedinečná vertikální zahrada, která přináší kus přírody uprostřed města. Máte možnost si pronajmout nádherný freskový sál, byty a kanceláře. A také se u nás ubytovat v netradičním hotelu.Dostanete-li hlad můžete zavítat do jednoho z bister, či chcete-li dobrou kávu, můžete navštívit naši kavárnu. Pro vaše uvolnění je zde také bar v historickém sklepení. V případě, že budete mít chuť se nechat zkřášlit naleznete zde také salóny krásy a zdraví. A nakonec máte možnost se ponořit do tajemství knih a navštívit naše butikové knihkupectví. A TO VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ!

PALÁC TOHO NABÍZÍ MNOHEM VÍC

Vychutnat, objevit, prožít

Degustovat, bavit se

Zastavte se na kávu či bagetu do přízemí, vodní dýmku a stylový drink do spletitého podzemního labyrintu slastí. Přijďte se bavit v jedné z nejkrásnějších částí Brna. Přízemí a sklep patří odpočinku a zábavě!

Relaxovat a obdivovat

Dlouhé roky palác chátral a byl nepřístupný. Po rozsáhlé a citlivé rekonstrukci jsme ho opět zpřístupnili veřejnosti. Nechte se okouzlit 20 m vysokou vertikální zahradou, nebo si pronajměte barokní freskový sál.

Přespat, bydlet, pracovat

Prožijte noc v úplně jiném hotelu, než v jakém jste kdy byli! Nebo si pronajměte byt či kancelář na úchvatném Zelném trhu v centru Brna. Samozřejmostí je krásný výhled na Petrov nebo Pálavu.