ZELNÝ TRH 10

Institut Eminence Organics

Tento krásný dům v krásném městě jsme vybrali pro sídlo Institutu Éminence Organics. Rozhodli jsme se využít atmosféru paláce, a také tržiště, které na „Zelňáku“ oživuje den nabídkou ovoce a zeleniny, květin a bylin. Všechny tyto živé suroviny plní nádobky produktů Éminence Organics a určují podobu a sílu organických pleťových rituálů. Vytvořili jsme holistické centrum, které nabízí vzděláváníboutique a salon v jednom.

Kosmetická řada Éminence Organic Skin Care je používána v nejpřednějších rezortech, lázních i salónech po celém světě ke zkrášlení tváří hollywoodských hvězd, ale i dívek od vedle. Přijměte naše pozvání a vyzkoušejte si na vlastní kůži oceňovanou a na výsledky orientovanou řadu přípravků vyrobených z přírodních, biodynamických surovin v nejvyšší bio kvalitě a přesvědčte se, co pro vás Éminence může udělat.

Otevřeno denně

9:00–15:00 hod.

Sociální sítě

PALÁC TOHO NABÍZÍ MNOHEM VÍC

Vychutnat, objevit, prožít

Degustovat, bavit se

Zastavte se na kávu či bagetu do přízemí, vodní dýmku a stylový drink do spletitého podzemního labyrintu slastí. Přijďte se bavit v jedné z nejkrásnějších částí Brna. Přízemí a sklep patří odpočinku a zábavě!

Relaxovat a obdivovat

Dlouhé roky palác chátral a byl nepřístupný. Po rozsáhlé a citlivé rekonstrukci jsme ho opět zpřístupnili veřejnosti. Nechte se okouzlit 20 m vysokou vertikální zahradou, nebo si pronajměte barokní freskový sál.

Přespat, bydlet, pracovat

Prožijte noc v úplně jiném hotelu, než v jakém jste kdy byli! Nebo si pronajměte byt či kancelář na úchvatném Zelném trhu v centru Brna. Samozřejmostí je krásný výhled na Petrov nebo Pálavu.