ZELNÝ TRH 10

Luxury apartments

Brno Luxury Apartments jsou oázou pro všechny, kteří touží zažít něco nového. Naše společnost nabízí nadstandartní, luxusní ubytování v samotném srdci Starého města v Brně, co by kamenem dohodil od všech požitků, které Brno poskytuje.

Ať cestujete firemně či za poznáním, v naší nabídce najdete apartmány jednopokojové, dvoupokojové i třípokojové, všechny moderně a elegantně zařízeny. Odpočinout si můžete na pohodlných polohovacích postelích, samozřejmostí je Wi-Fi i LED televizor na každém ubytování, kuchyně s kávou a čajem pro příjemný začátek dne a náš personál, který je tu pro Vás v jakoukoliv denní i večerní hodinu, aby Vám poradil nejen s výběrem té správné restaurace. V případě jakýchkoliv dotazů či požadavků nás neváhejte kontaktovat.

Sociální sítě

PALÁC TOHO NABÍZÍ MNOHEM VÍC

Vychutnat, objevit, prožít

Degustovat, bavit se

Zastavte se na kávu či bagetu do přízemí, vodní dýmku a stylový drink do spletitého podzemního labyrintu slastí. Přijďte se bavit v jedné z nejkrásnějších částí Brna. Přízemí a sklep patří odpočinku a zábavě!

Relaxovat a obdivovat

Dlouhé roky palác chátral a byl nepřístupný. Po rozsáhlé a citlivé rekonstrukci jsme ho opět zpřístupnili veřejnosti. Nechte se okouzlit 20 m vysokou vertikální zahradou, nebo si pronajměte barokní freskový sál.

Přespat, bydlet, pracovat

Prožijte noc v úplně jiném hotelu, než v jakém jste kdy byli! Nebo si pronajměte byt či kancelář na úchvatném Zelném trhu v centru Brna. Samozřejmostí je krásný výhled na Petrov nebo Pálavu.