ZELNÝ TRH 10

Book Therapy

Book Therapy je místo, kde najdete ten nejlepší výběr mezinárodních knih a časopisů. Nezávislé butikové knihkupectví, které se zaměřuje na to nejlepší, co světoví nakladatelé přináší na trh. Vybíráme z tisíců knih a časopisů z celého světa ty nejlepší. Abyste vy nemuseli. 

Už jste někdy snili o tom, jak se celé město ponoří pomalu do tmy, zklidní a ztichne a v tom okamžiku se před vámi otevřou dveře vašeho oblíbeného knihkupectví a téměř na 3 hodiny bude jen vaše? Rezervujte si celý večer v brněnském butiku jen pro sebe. Chcete se o nás dozvědět více? Navštivte náš web www.booktherapy.cz , sledujte nás na instagramu @booktherapycz nebo si nechte zasílat nové knihy do Whatsapp k vaší ranní kávě. Naše butiky najdete v Brně a v Praze.

Otevřeno 

Pondělí až Pátek 11–19.00
Sobota 11–17.00 

Sociální sítě

PALÁC TOHO NABÍZÍ MNOHEM VÍC

Vychutnat, objevit, prožít

Degustovat, bavit se

Zastavte se na kávu či bagetu do přízemí, vodní dýmku a stylový drink do spletitého podzemního labyrintu slastí. Přijďte se bavit v jedné z nejkrásnějších částí Brna. Přízemí a sklep patří odpočinku a zábavě!

Relaxovat a obdivovat

Dlouhé roky palác chátral a byl nepřístupný. Po rozsáhlé a citlivé rekonstrukci jsme ho opět zpřístupnili veřejnosti. Nechte se okouzlit 20 m vysokou vertikální zahradou, nebo si pronajměte barokní freskový sál.

Přespat, bydlet, pracovat

Prožijte noc v úplně jiném hotelu, než v jakém jste kdy byli! Nebo si pronajměte byt či kancelář na úchvatném Zelném trhu v centru Brna. Samozřejmostí je krásný výhled na Petrov nebo Pálavu.