ZELNÝ TRH 10

Freskový sál

Pronájem freskového sálu

Hledáte pronájem konferenčních prostor či pronájem sálu? Brno a Zelný trh je ta správná adresa. Tento unikátní freskový sál si můžete pronajmout pro vaši společenskou událost. Konferenční prostory v původním historickém stavu jsou naprosto jedinečné a úchvatné, s neopakovatelným geniem loci.

Konferenční místnost je vhodná ke speciálním příležitostem jako jsou prezentace, galavečery, konference, jednání, svatební obřady, komorní divadelní představení, módní přehlídky ale i mnoho dalších.

Sál lze pohodlně využít i jako školící prostory s veškerým zázemím a vybavením. Tento sál k pronájmu je vám k dispozici celoročně, sedm dní v týdnu. Prostory jsou bezbariérové s maximální kapacitou 60–80 osob (60 osob při divadelním uspořádání v hlavním sále, předsálí je vhodné pro raut nebo pro cca 30 osob). V rámci vaší události pro vás připravíme i skvělý catering. Jestliže uvažujete o pronájmu sálu jako školicích prostor, je vám k dispozici následující vybavení: WiFi, ozvučení, dataprojektor, nábytek, osvětlení, toalety.

V případě zájmu o pronájem sálu, prosím pište na email: 
freskovysal@zelnytrh10.cz nebo zvolte telefonní kontakt: + 420 604 286 639

*Foto pro MILE magazín: Lucie Urban.

Freskový sál s předsálím a zázemím

Sál má zrcadlovou klenbu s bohatou freskovou výzdobou stropu a stěn. Strop je ohraničen profilovaným štukovaným rámem. Šedými a nahnědlými barevnými tóny jsou malířsky uplatněny motivy rokaje, pásky, mřížky a akantových rozvalin. Po obvodu stěn se střídají dekorativní rámované plochy obrazců s rozmanitými krajinami, architekturou a figurálním stafáží.

Rozhovor o freskovém sálu s Tomášem Víchou z Národního památkového ústavu

Palác toho nabízí mnohem víc

Vychutnat, objevit, prožít

Degustovat, bavit se

Zastavte se na kávu či bagetu do přízemí, vodní dýmku a stylový drink do spletitého podzemního labyrintu slastí. Přijďte se bavit v jedné z nejkrásnějších částí Brna. Přízemí a sklep patří odpočinku a zábavě!

Relaxovat a obdivovat

Dlouhé roky palác chátral a byl nepřístupný. Po rozsáhlé a citlivé rekonstrukci jsme ho opět zpřístupnili veřejnosti. Nechte se okouzlit 20 m vysokou vertikální zahradou, nebo si pronajměte barokní freskový sál.

Přespat, bydlet, pracovat

Prožijte noc v úplně jiném hotelu, než v jakém jste kdy byli! Nebo si pronajměte byt či kancelář na úchvatném Zelném trhu v centru Brna. Samozřejmostí je krásný výhled na Petrov nebo Pálavu.