ZELNÝ TRH 10

Hotel Anybody

Anybody hotel je prvním místem svého druhu na světě. Přímo v Brně vznikl koncept spojující ubytování v hotelu se společným, audiovizuálně propracovaným zážitkem pro dva. V jednom z 10 originálních pokojů inspirovaných filmy ze 60. let spolu hosté zažívají nezapomenutelný párový příběh se vším komfortem, co může absolutní vítěz prestižního hodnocení Amazing Places nabídnout. Součástí zážitku je i snídaně v jednom z 5 okolních podniků!

Rezervujte zde: https://www.anybody.cz/pokoje/casino-fatale

Sociální sítě

PALÁC TOHO NABÍZÍ MNOHEM VÍC

Vychutnat, objevit, prožít

Degustovat, bavit se

Zastavte se na kávu či bagetu do přízemí, vodní dýmku a stylový drink do spletitého podzemního labyrintu slastí. Přijďte se bavit v jedné z nejkrásnějších částí Brna. Přízemí a sklep patří odpočinku a zábavě!

Relaxovat a obdivovat

Dlouhé roky palác chátral a byl nepřístupný. Po rozsáhlé a citlivé rekonstrukci jsme ho opět zpřístupnili veřejnosti. Nechte se okouzlit 20 m vysokou vertikální zahradou, nebo si pronajměte barokní freskový sál.

Přespat, bydlet, pracovat

Prožijte noc v úplně jiném hotelu, než v jakém jste kdy byli! Nebo si pronajměte byt či kancelář na úchvatném Zelném trhu v centru Brna. Samozřejmostí je krásný výhled na Petrov nebo Pálavu.