ZELNÝ TRH 10

Vertikální zahrada

Nadechněte se čistého vzduchu

Naše vertikální zahrada přináší kus přírody do ruchu města. Aby ne, když svými 108 m2 patří mezi největší v Česku. Zlepšuje mikroklima, čistí a zvlhčuje vzduch. Přináší tak obyvatelům i návštěvníkům optimistický moment v šedi všedního dne.

Vertikální zahrada je chráněná atriem domu, nachází se však pod širým nebem. V kombinaci zahrádkou gastronomie Platz, přináší dokonalou atmosféru paláce.

Rozhovor se zahradní architektkou Štěpánkou Černou o vertikální zahradě

Palác toho nabízí mnohem víc

Vychutnat, objevit, prožít

Degustovat, bavit se

Zastavte se na kávu či bagetu do přízemí, vodní dýmku a stylový drink do spletitého podzemního labyrintu slastí. Přijďte se bavit v jedné z nejkrásnějších částí Brna. Přízemí a sklep patří odpočinku a zábavě!

Relaxovat a obdivovat

Dlouhé roky palác chátral a byl nepřístupný. Po rozsáhlé a citlivé rekonstrukci jsme ho opět zpřístupnili veřejnosti. Nechte se okouzlit 20 m vysokou vertikální zahradou, nebo si pronajměte barokní freskový sál.

Přespat, bydlet, pracovat

Prožijte noc v úplně jiném hotelu, než v jakém jste kdy byli! Nebo si pronajměte byt či kancelář na úchvatném Zelném trhu v centru Brna. Samozřejmostí je krásný výhled na Petrov nebo Pálavu.